Navy Track - Ürünler

GPS TAKİP VE FİLO YÖNETİM SİSTEMLERİ

Gelişen teknoloji ile birlikte GPS takip sistemlerinin önemi de hayli artmıştır. Özellikle bünyesinde, filosunda birden fazla araç bulunduran şirketler için elzem bir teknoloji haline gelmiştir. Ayrıca büyük şehir yaşamın getirdiği dezavantajlarla birlikte bireysel takip de tercih edilmeye başlanmıştır. GPS, anlık takip ve izleme teknolojisi, taşınabilir akıllı telefon ve cihazlarla buluşmuş, bu teknolojiyi kullanmayı daha kolay ve pratik hale getirmiştir. Navy Track bu alanda en kaliteli şekilde hizmet vermeye amaçlıyor. Navy Track güçlü altyapısı sayesinde takip sistemlerini filo yönetim sistemi, araç takip sistemi ve bireysel takip gibi çok amaçlı kullanıma uygun hale getirmiştir. Aşağıda ürün ve servislerimizden bazılarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca size özel bir çözüm için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Navy Track takip sistemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır. Pek çok elzem özelliği bünyesinde barındıran Navy Track takip ve filo yönetim sistemlerini bilgisayarınızda işyerinizden kullanabileceğiniz gibi, mobil uygulamalarımızdan, akıllı telefonlarınızdan da her zaman her yerde kullanabileceksiniz. Navy Track takip ve filo yönetim sistemleri olarak sizlere en doğru ve en kaliteli hizmet vermeyi şiar edindik.

 • Tüm müşterilerimize kaliteli bir hizmetin sağlanması
 • Gelişimi ve teknolojiyi yakından takip etme ve bu doğrultuda yenilikçi bir tutum
 • Siz değerli müşterilerine en makul fiyatı sunma gayreti
 • Kaliteli bir hizmet, güvenilir bir firma
 • Aradığınız tüm çözümleri bir arada kullanmanıza olanak veren güçlü bir altyapı
 • Önceliği müşteriye hizmet, müşterinin amacına yönelik çalışma ve servis

trucking
trucking

Navy Track - GPS TAKİP SİSTEMLERİ

Navy Track Hollanda, Belçika ve Türkiye'de 2009'dan bu yana hizmet veren bir firmadır.

Sektördeki tecrübesi, edindiği kaliteli hizmet şiarı ile iş yapmaktadır. Sahip olduğu güçlü altyapısı ve hizmet kalitesiyle artık hem sevdikleriniz için endişe etmenize gerek kalmayacak, hem de araçlarınızın güvende olduğundan her zaman her yerde emin olacaksınız. Bireysel takip ve araç takip çözümleriyle iş ve sosyal hayatınızda gözünüz arkada kalmayacaktır.

NİÇİN NAVY TRACK

 • Aradığınız tüm çözümler bir arada

  Araç takip, bireysel takip, iphone takip, filo yönetim sistemleri

 • Kaliteli bir hizmet, güvenilir bir firma

  2009 yılından bu yana hizmet veren bir firmayız.

 • Makul fiyatlar

  Makul fiyatlarla en kaliteli hizmet

trucking

ÜRÜN VE SERVİSLERİMİZ

NAVY TRACK ÜRÜN VE SERVİSLERİMİZ